Lännen

Mootor: 99 / 135
Kaal: 11500
Muu: 45
Laos: Ei

Lännen 8600G

  • Hästi tasakaalustatud ja õige suurusega masin
  • Rataslaadur ja ekskavaatorseade samas masinas
  • Munitsipaaltöödeks, kommunaalehituseks, raudteetöödeks, elektriliinide ehitamiseks jne.

Lännen 8600G on raskekaalukategooriasse kuuluv ekskavaatorseadmega rataslaadur.

Masin kujutab endast suurepä

rast kombinatsiooni mitmekülgsest rataslaadurist ja tõhusast ekskavaatorist. Üldise säästlikkuse seisukohast on see sageli optimaalseim lahendus paljude eri rakenduste puhul: kommunaalmajanduses, ehitusplatsidel, õhuliinide ehitusel, linnaruumi hooldusel, raudteedel jne. Tänu suurepärastele maastikusõiduomadustele ja konkurentsitult parimale universaalsusele on Lännen 8600E suuteline lõpetama selliseid töid, mida mõni muu masin üldse ette ei võtakski.

Mootor

Võimas 3.astme saastenormidele vastav "common-rail" mootor omab ka raskete tööde teostamisel piisavat võimsusvaru.
madal koormustase tavalise töö ajal vähendab kütusekulu ja suurendab masina vastupidavust.

Kõrge väändemoment mootori madalatel pööretel vähendab kütusekulu ja suurendab juhi mugavust.

Lännen 8600G võimas "common-rail" mootor ja universaalne hüdrostaatiline jõuülekanne tagavad masinale suurepärased tööparameetrid.

Tööhüdraulika

Länneni koormustundlik hüdrosüsteem , kuhu kuulub muutuva tootlikkusega pump , võimaldab masina liigutusi sõltumatult ja täpselt kontrollida.
Süsteem säästab oluliselt nii kütust kui ka hooldekulusid.

Hüdraulika elektrooniline servojuhtimissüsteem võimaldab liikumiskiirust ja liikumisrada iga operaatori jaoks eraldi seadistada.

Nii on võimalik konfigureerida ka masina üldisi tööparameetreid. Kiirust, täpsust ja nende kahe parameeti kombinatsiooni saab programmeerida vastavalt vajadusele eri tööetappide jaoks eraldi.

Kütusekulu väheneb veelgi, kui hüdraulikasüsteemi seaded optimeerida eraldi iga tööseadme või operaatori järgi.

Jõuülekanne

Hüdrostaatilise jõuülekande ja diiselmootori laitmatu koostöö muudab masina säästlikuks ja operaatorile mugavaks. Võimalus lisaseadmete kiirust astmeteta ja diiselmootori pööretest sõltumata reguleerida on samuti masina vaieldamatuks eeliseks. Lännen jõuülekandesüsteemi konkurentsitult parimaid maastikusõiduomadusi täiendab veelgi masina liikuvus, hea tasakaal, suured rattad ja soomustatud põhjakate.

Võimas sõidu jõuülekanne ning varasemast suurem sõidumootor ja pump.

Täielikult uuendatud jõuülekandesüsteem. Suurepärane veojõud ja uus tugev raam võimaldavad komplekteerida masina ka kõige raskemate tööde tarvis.

Masin töötab säästlikult, on liikuv ja universaalne ning saab hästi hakkama ka kõige keerukamate ülesannetega.

Tänu suurele sõidukiirusele – 45 km/h – liigub Lännen 8600E paindlikult ja kiirelt ühelt töökohalt teise.

Esilaadur

Lännen masina erakordne liikuvus täiendab suurepäraselt eeslaaduri niigi märkimisväärseid omadusi. Tänu kitsale mootorikattele ja laaduri aisade kujule paistavad nii kopa põhi kui ka tööseadmed operaatorile hästi kätte.

Lännen laadur annab oma omaduste poolest silmad ette kõigile teistele sarnase suurusega laaduritele. Lisaks on masin varustatud ka väga efektiivse ekskavaatorseadmega.

Uuendatud raamikonstruktsioon, toekad vertikaalsed laaduri kinnituspostid.

Lännen masina erakordne liikuvus täiendab suurepäraselt eeslaaduri niigi märkimisväärseid omadusi.

Ekskavaatorseade

Tänu masina suurepärasele stabiilsusele saab sellel kasutada arvukalt erinevaid tööseadmeid, ilma et masina peaks tugikäppadele toetama.

Lännen ekskavaatorseadme tööulatus ja liigendi märkimisväärne pöördenurk koos suurepärase juhitavusega muudavad masina tööpiirkonna erakordselt avaraks.

Ka autokasti laadimisel annab ekskavaatorseadme läbimõeldud konstruktsioon olulisi eeliseid nii kiiruses kui ka juhitavuses.

Tugev konstruktsioon, suur tööulatus ja erakordne tõstejõud.

Juhikaabiin

Lännen masina uus kabiin tagab operaatorile nii õhu kvaliteedi, vaikuse kui ka nähtavuse seisukohast väga hea töökeskkonna.

Multifunktsionaalsed istme külge kinnitatud juhtkangid võimaldavad sooritada ka kõige keerulisemaid laadimis-, kaeve- ja manööverdamisliigutusi.

Juhtkangidel paiknevad rull-lülitid lubavad võtta tööseadmetest ja raamjuhtimisest maksimumi.