Lännen

Mootor: 99 / 135
Kaal: 12500
Muu: 45
Laos: Ei

Lännen 8800G,tugev ja liikuv

Suure masina mootor peab, ühelt poolt, olema väga suure dünaamilise väljundvõimsusega kogu pöörlemissageduse skaala ulatuses, samas kui peab teisalt jääma säästlikuks ja kompaktseks. SisuDiesel 49CWA kütuse samaaegse sissepritsega ühistorudiisel vastab kõigile neile nõuetele. 2007. aastal jõustunud 3. astme saastenormidele vastava 4-silindriine mootor on säästlikum ja lühem kui mis tahes sama väljundvõimsusega 6-silindriline mootor.

Tänu efektiivsele ja madala müratasemega, sujuva momendikõveraga mootorile on kabiin väga vaikne. Mootoril on hüdrauliliselt käitatav ventilaator, mis võimaldab mootori ja hüdrosüsteemi jahutust väga täpselt kontrollida. Ventilaator töötab ainult siis, kui seda tõesti vaja on, säästes kütust ja vähendades mürataset veelgi.

8800G on ehitatud täiesti uuele raamile. Uus raamikonstruktsioon ja kompaktne mootor on võimaldanud ehitada masina, mis on liikuv, tugev ja kergesti juhitav. Masina pöörderaadius on 4,9 meetrit, esisilla võnkumine on 12º ja raamjuhtimise pööramisnurk on 42º; need on kõik väärtused, mida tavaliselt selle kaaluklassi ekskavaatorseadmega rataslaadurite puhul naljalt ei leia.

Mootor

Sisu Diesel, Citius 44 CWA

  • tootlikkus 4,4 liitrit, 4 silindrit 
  • max väljundvõimsus 99 kW/1800 p/min
  • max moment (ISO 696) 600 Nm, 1200 - 1500 p/min 
  • ühistorudiisli kütuse samaaegse sissepritse süsteem vastab 3. astme saastenormidele
  • täpne elektrooniline EEM3 mootori juhtimissüsteem 
  • turboülelaadur ja tõhus vahejahutus

Kõrge moment saavutatakse juba mootori madalatel pöörlemissagedustel ja see jääb kõrgeks ka siis, kui mootoripöörded vähenevad. See säästab kütust ning töö on säästlikum ja tõhusam. Mootori müra on meeldiv ja raami läbimõeldud konstruktsioon koos suurepärase kabiiniga teeb masinast vaikse ja efektiivse töökoha.

Tööhüdraulika

Länneni koormustundlik hüdrosüsteem , kuhu kuulub muutuva tootlikkusega pump , võimaldab masina liigutusi sõltumatult ja täpselt kontrollida.
Süsteem säästab oluliselt nii kütust kui ka hooldekulusid.

Hüdraulika elektrooniline servojuhtimissüsteem võimaldab liikumiskiirust ja liikumisrada iga operaatori jaoks eraldi seadistada.

Nii on võimalik konfigureerida ka masina üldisi tööparameetreid. Kiirust, täpsust ja nende kahe parameeti kombinatsiooni saab programmeerida vastavalt vajadusele eri tööetappide jaoks eraldi.

Kütusekulu väheneb veelgi, kui hüdraulikasüsteemi seaded optimeerida eraldi iga tööseadme või operaatori järgi.

Jõuülekanne

Hüdrostaatilise jõuülekande ja diiselmootori laitmatu koostöö muudab masina säästlikuks ja operaatorile mugavaks. Võimalus lisaseadmete kiirust astmeteta ja diiselmootori pööretest sõltumata reguleerida on samuti masina vaieldamatuks eeliseks. Lännen jõuülekandesüsteemi konkurentsitult parimaid maastikusõiduomadusi täiendab veelgi masina liikuvus, hea tasakaal, suured rattad ja soomustatud põhjakate.

Võimas sõidu jõuülekanne ning varasemast suurem sõidumootor ja pump.

Täielikult uuendatud jõuülekandesüsteem. Suurepärane veojõud ja uus tugev raam võimaldavad komplekteerida masina ka kõige raskemate tööde tarvis.

Masin töötab säästlikult, on liikuv ja universaalne ning saab hästi hakkama ka kõige keerukamate ülesannetega.

Tänu suurele sõidukiirusele – 45 km/h – liigub Lännen 8600E paindlikult ja kiirelt ühelt töökohalt teise.

Esilaadur

Lännen masina erakordne liikuvus täiendab suurepäraselt eeslaaduri niigi märkimisväärseid omadusi. Tänu kitsale mootorikattele ja laaduri aisade kujule paistavad nii kopa põhi kui ka tööseadmed operaatorile hästi kätte.

Lännen laadur annab oma omaduste poolest silmad ette kõigile teistele sarnase suurusega laaduritele. Lisaks on masin varustatud ka väga efektiivse ekskavaatorseadmega.

Uuendatud raamikonstruktsioon, toekad vertikaalsed laaduri kinnituspostid.

Lännen masina erakordne liikuvus täiendab suurepäraselt eeslaaduri niigi märkimisväärseid omadusi.

Ekskavaatorseade

Tänu masina suurepärasele stabiilsusele saab sellel kasutada arvukalt erinevaid tööseadmeid, ilma et masina peaks tugikäppadele toetama.

Lännen ekskavaatorseadme tööulatus ja liigendi märkimisväärne pöördenurk koos suurepärase juhitavusega muudavad masina tööpiirkonna erakordselt avaraks.

Ka autokasti laadimisel annab ekskavaatorseadme läbimõeldud konstruktsioon olulisi eeliseid nii kiiruses kui ka juhitavuses.

Tugev konstruktsioon, suur tööulatus ja erakordne tõstejõud.

Juhikaabiin

Lännen masina uus kabiin tagab operaatorile nii õhu kvaliteedi, vaikuse kui ka nähtavuse seisukohast väga hea töökeskkonna.

Multifunktsionaalsed istme külge kinnitatud juhtkangid võimaldavad sooritada ka kõige keerulisemaid laadimis-, kaeve- ja manööverdamisliigutusi.

Juhtkangidel paiknevad rull-lülitid lubavad võtta tööseadmetest ja raamjuhtimisest maksimumi.