Firmast

KOMATSU ehitus- ja kaevandusmasinate müügiga  oma tegevust alustanud AS Baltem tegutseb Eesti, Läti ja Leedu turul alates 1994. aastast ning kuulub tänaseks sajaprotsendiliselt  Jaapani suurkorporatsiooni Sumitomo Corporation Group koosseisu.

Lisaks KOMATSU’le, kuuluvad Baltemi pakutavate masinate ja seadmete loetellu veel SANDVIK’i kivipurustustid ja sõelad, CDE liivapesuseadmed, Telestack’i konveiersüsteemid, Merlo teleskooplaadurid, Metso pumbad, Venieri traktorid ning universaalsed ekskavaator-laadurid LÄNNEN.

Lisaks eelpoolnimetatud masinate, seadmete ja lisaseadmete müügile pakume ka nende varuosi ja tegeleme müügijärgse hoolduse ning garantiiaegse ja- järgse teenindusega üle Eesti. Esindused on meil Baltikumis Peetri alevikus, Jõhvis, Tartus, Lätis Muceniekis, Leedus Vilniuses ja Klaipedas.

Üle Eesti on meil 17 mobiilset hooldemeeskonda, kes lahendavad ka klientide kõige keerulisemad tehnilised probleemid.

Baltemi emaettevõte, Sumitomo Corporation Group, tegeleb KOMATSU ehitusmasinate müügiga erinevates riikides üle maailma, sh. Balti riikides, Soomes, Poolas, Ukrainas, Hispaanias, USA’s, Kanadas ning mitmel pool mujal.

Juba 1921. Aastal asutatud Jaapani kontsern KOMATSU on maailma juhtiv ehitus- ja kaevandusmasinate tootja, kelle valikusse kuulub praktiliselt kõik, mida võib nimetada liikuvateks ehitus ja kaevandusmasinateks.