Lisaseadmed

Hartl

Austria firma Hartl Engineering & Marketing GmbH tegeleb ehitusmasinate ja – seadmete tootmisega, mis on koondatud kaubamärgi „Hartl Crusher“ alla.
AS Baltem müüb ekskavaatoritele mõeldud lisaseadmetena kopp-purusteid ja kopp-sõelu. Need seadmed on lihtsa ehitusega ja seepärast töökindlad ning sobivad eriti kasutamiseks väiksema töömahuga objektidel.

Hartl: www.hartl-crusher.com


Xcentric Ripper

Hispaania firma Xcentric Ripper International valmistab vibrokobesteid seeriast XR, mis oma tehnilise lahenduse poolest pakuvad tugevat konkurentsi hüdrovasaratele. XR kobestilt ekskavaatori poomile ülekantav vibratsioon on hüdrovasaraga võrreldes oluliselt väiksem ja seade töötab ka vee all. Eeliseks on samuti kobesti tööorgani kasutamine materjali rebimisel-siirdamisel.

Xcentric Ripper: www.xcentricripper.com


MENSE niiduk

MENSE niiduk - teeäärte, elektriliinide, hekkide, raudteeservade, puisniitude jms. niitmiseks ning hooldamiseks.
MENSE patenteeritud hüdrauliline niiduk on sobilik erinevatele baasmasinatele ja omab mitmesuguseid rakendusi. Niidukit on lihtne paigaldada ja kasutada ning ei eelda baasmasina suurt hüdrosüsteemi tootlikust. Samuti sobib see niiduk ka veealuseks niitmiseks - näiteks roolõikamine või veekogude kaldapealsete hooldamine. MENSE niidukiga töötamine on ohutu ja keskkonnasõbralik, kuna niiduk ei purusta niidetavat materjali. Seepärast on niidukit ohutu kasutada ka tihedalt asustatud linnatingimustes.
MENSE kerge ja kompaktne niiduk on võimeline niitma korraga sõltuvalt mudelist 1,5 - 2,3 meetrit ja kuni 6-10 cm diameetriga puid. Samuti ei karda MENSE niiduk kive. Lõiketerad on valmistatud 500 HB kulumiskindlast terasest. Tugev ja lihtne disain tagab pikaajalise hooldevaba töötamise.

Täpsem info MENSE kodulehelt: http://www.mense.fi/en/products/