Komatsu Europe International n.v. toob turule KOMTRAX™ mobiilirakenduse

2014-06-12

Masinapargi seirefunktsioon teie taskus.
 

Vilvoorde,  juuni  2014  –  Komatsu  Europe  International  n.v. tutvustab uut omadusterohket mobiilirakendust, mis lubab masinaomanikel saada KOMTRAX™  seiresüsteemilt olulist masinaid puutuvat teavet oma Apple® nutitelefonidele või tahvelarvutitele. Komatsu KOMTRAX™ mobiilirakendus, mis põhineb kümne aasta pikkusel KOMTRAX™ tehnoloogia kasutuskogemusel, annab omanikele juurdepääsu jooksvale teabele igal ajal ja igal pool, kas kord päevas, kord nädalas või kord kuus.

Uus rakendus võimaldab omanikel (*)

·       Tuvastada masina asukoht ja saada vastavad sõidujuhised

 ·       Vaadata töötatud tundide, seisuaja ning kütusekulu andmeid

 ·       Saada hoiatavaid teateid koos hoiatuse sisu ja ajatempliga

 ·       Jälgida masina liikumist

 ·       Analüüsida masina kasutamist

2006. aastal Euroopas turule toodud KOMTRAX™ on Komatsu unikaalne juhtmevaba seiresüsteem, mis tänaseks paigaldatakse tehases pea kõigile Komatsu masinatele. See seiresüsteemide kvaliteeditippu kuuluv tehnoloogia pakub kasutajasõbralikus formaadis hulgaliselt masinate efektiivset kasutamist hõlbustavat teavet.

 

KOMTRAX™ optimeerib masinapargi haldamist, võimaldab teostada proaktiivset ja ennetavat hooldust ja tõstab teie äri tulemuslikkust. Süsteem saadab andmed töötatud tundide ja masina asukoha kohta, ning võib edastada ka täpset teavet seisuaja, kütusekulu, töökoormuse ja kübemefiltri regenereerimise kohta. KOMTRAX™ süsteem tuvastab kiiresti masina ebaefektiivse kasutuse, võimaldades pakkuda operaatorile täiendavat väljaõpet.

 

KOMTRAX™  rakendus on saadaval lingilt m-komtrax.eu ning seda pakutakse kaheksas (inglise, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, portugali, vene ja hispaania) keeles.

 

(*) KOMTRAX™ brošüüri allalaadimiseks palume kasutada linki (http://www.komatsu.eu/pdf/komtrax/komtrax_en.pdfvõi võtta ühendust kohaliku Komatsu esindusega, kui soovite saada täpsemat teavet Komatsu masinatele pakutavate KOMTRAX™ süsteemi funktsioonide kohta).

Uudiskirjades olev informatsioon on ajakohane uudiskirja avaldamise ajal ning võib ilma eelneva teatamiseta muutuda.

 

Kontakt:
Kevin Broman
Komatsu Europe International N.V.

+32 2 255 24 58 kevin dot
broman at komatsu dot eu