Komatsu esitleb Euroopa turule PC55MR-3 miniekskavaatorit.

2010-12-21

Uus PC55MR-3 Komatsu miniekskavaator suurendab tootlikkust

Vilvoorde, detsember 2010 – Tänu 5280 … 5350 kg töömassile sobib uus miniekskavaator PC55MR-3 Komatsu MR-3 mudelisarja suurepäraselt. Lühike tagaosa lubab masinal töötada ohutult ka väga kitsastes kohtades, ilma et juht peaks muretsema selle pärast, et masina tagaosa millegi vastu põrkab. Komatsu 4D88E-6 mootor vastab rangeimatele EL IIIA saastenormidele.

Nii nagu ka kõik teised Komatsu MR-3 ekskavaatorid on PC55MR-3 oma kompaktsetele mõõtmetele vaatamata erakordselt mugav. Avara kabiini projekteerimisel on pööratud suurt tähelepanu detailidele ning seetõttu on töökeskkond vaikne ja mugav. Erilise tähelepanu all oli operaatori heaolu, mis on saavutatud ergonoomia ja läbimõeldud PPC juhtseadmetega; lisavarustusena saab kabiini varustada tõhusa kliimaseadme ja ventilatsioonisüsteemiga, mis tagavad optimaalse temperatuurirežiimi.

PC55MR-3, mis on saadaval nii pika kui ka lühikese noolega, kabiini või varikatusega, terasest või kummipatjadega kaetud roomikukilpidega, saab komplekteerida täpselt käsiloleva töö järgi.

Komatsu tipptehnoloogiline CLSS hüdrosüsteem annab PC55MR-3 ekskavaatorile ülihead tööomadused ning võimaldab kontrollida maksimaalse täpsusega ka kombineeritud operatsioone. Tänu sellele on masin väga produktiivne ja kergesti käsitsetav. Selleks, et töömugavus oleks veelgi suurem, kontrollitakse esimese lisahüdraulika liini sõrmedega liigutatavate juhtseadiste abil: need suurendavad tööseadmete mitmekülgsust ja juhitavust ning tagavad töötamisel maksimaalse täpsuse, ilma et sõrmed seejuures väsiksid. Operaator saab reguleerida lisahüdraulika õlivoolu otse armatuurlaualt juhiistmelt tõusmata. Tellimisel on võimalik varustada masin mürataseme vähendamiseks ja energia säästmiseks automaatse tühikäigusüsteemiga, mis langetab mootori pöörded automaatselt miinimumini niipea, kui juhtkangid on olnud neutraalasendis kauem kui mõni sekund.

Komatsu on loonud PC55MR-3 masinad kergesti hooldatavateks. Kõik regulaarset hooldamist vajavad sõlmed on katete all kergesti käepärast. Spetsiifiliste hooldustööde tegemiseks jõuab isegi üks inimene varikatust või kabiini kergesti kallutada. Tehnilised erilahendused on pikendanud kõige tavalisemate hooldetööde, näiteks tappide määrimise või õlivahetuse välpasid kuni 500 töötunnini.

KOMTRAXTM Komatsu satelliitseiresüsteem kuulub PC55MR-3 standardvarustusse. Masina andmetele pääseb üle Interneti hõlpsalt ligi ja masina omanikel või masinapargi juhtidel on võimalik jälgida nii masina asukohta, tegevust kui ka hooldevajadust.

Kui soovite täiendavat teavet Komatsu PC55MR-3 miniekskavaatorite kohta, siis pöörduge aadressilewww.komatsueurope.com ja www.baltem.ee või külastage kohalikku Komatsu müügi- ja hooldusesindust.

 
Spetsifikatsioon PC55MR-3
Netovõimsus @ 2000 p/min 38,2 hj / 28,5 kW
Töömass 5280 ÷ 5350 kg
Kopa maht 0,07 – 0,175 m3

 

 
Käesolevas uudiskirjas sisalduv informatsioon oli ajakohane uudiskirja avaldamise ajal ning võib ilma eelteateta muutuda.

Kontakt:
Uno Villberg
Baltem AS
+372 56 51 934
uno@baltem.ee