Õlid

Määrdeained

Parim kaitse teie seadmetele

Komatsu määrdeained on loodud spetsiaalselt kõrgtootlike seadmete tarvis. Nii nagu ka meie masinad, on meie määrdeained samuti valmistatud kõrgete standardite järgi. Kui neid õigesti kasutada, aitavad meie tippkvaliteediga määrdeained vähendada õlikulu, kulutusi hooldusele ja pikendada seadmete kasutusiga.

Diiselmootori õli

Komatsu diiselmootoriõli vähendab komponentide kulumist ning õli ja kütuse kulu. See on mõeldud väikese väävlisisaldusega kütust kasutavatele diiselmootoritele ja on eriti soovitatav uue põlvkonna mootorites.
Hüdroõli

Komatsu hüdroõli on loodud Komatsu hüdrosüsteemidele. See kaitseb süsteeme kulumise eest erinevas kliimas, takistab rooste ja korrosiooni teket ning vähendab vahutamist. Tänu suurepärasele soojus- ja oksüdatsioonikindlusele on see pikaajaliselt kasutatav.
Jõuseadmeõlid

Komatsu jõuseadmeõlid kaitsevad suurepärastelt jõuülekandesüsteemi, pöördemehhanismi, amortisaatoreid, roolikarpi ja lõppülekandeid. Need õlid takistavad seadmete kulumist, suurendavad kuumuskindlust ja pikendavad sõlme kasutusiga.
Sillaõli

Komatsu märgpidurite määrdeaine koostis on loodud spetsiaalselt suurhõõrdediferentsiaalis kasutatavaid mitmekettalisi sidureid ja õlivannis ketaspidureid silmas pidades. See vähendab märgpidurite vibratsiooni ja omab suurepärast koormustaluvust.
Jahutusvedelik Supercoolant AF-NAC

Komatsu jahutusvedelik Supercoolant AF-NAC kaitseb tõhusalt korrosiooni ja kavitatsiooni eest. See on valmistatud etüleenglükooli baasil ja on keskkonnasõbralik, kuna ei sisalda amiine, boraate ega silikaate. Jahutusvedelik on loodud malm- ja alumiiniummootoritele ning alumiinium- või vasesulamist valmistatud jahutussüsteemidele.

UUE PÕLVKONNA ÕLI UUE PÕLVKONNA MOOTORITELE
Komatsu ehtne diiselmootoriõli on DH-1 klassi kuuluv õli, mida soovitatakse eriti uue põlvkonna mootoritele, mis eeldavad määrdeainetelt eriti häid omadusi. 3. astme saastenormid nõuavad ehitusmasinate ja maastikusõidukite diiselmootorite lämmastikoksiidide (NOx) heitmete 40-protsendilist vähendamist. Gaasilised lämmastikoksiidid on nähtamatud ja neid loetakse vähkitekitavateks kasvuhoonegaasideks. Meie DH-1 õlil on kõrge soojuskindlus ja suurepärased detergentsed ja dispergeerivad omadused. Soojuskindlus tähistab määrdeaine võimet pidada kõrgel töötemperatuuril vastu oksüdatsioonile. Oksüdatsioon tekib siis, kui hapnik koos õliga põhjustab viskoossuse suurenemist ja sadestuse teket. Detergentsus ja dispergentsus on omadused, mis hoiavad tahma ja lahustumatud aineosakesed õlis hõljuvatena, vältides mootorit kahjustava sadestuse teket. Komatsu ehtsa diiselmootoriõli kasutamine tagab mootori suurema puhutuse, vähendab komponentide kulumist ja säästab kulutusi hooldusele.

Vaata lisaks