Taastatud varuosad (REMAN)

Komponentide vahetus

Komatsu Reman-tooted pakuvad kõrge kvaliteedi ja soodsa hinnaga alternatiivi uutele toodetele või koguni töökojas tehtavale remondile.Eelised

Rahaline sääst: Kui kasutate Reman tooteid ja tagastate oma vanad/ defektsed komponendid, on teil võimalik säästa 50% või enamgi uute komponentide hinnast.

Ajaline sääst: Väiksemate kuludega kaasneb ka masina oluliselt lühem seisuaeg. Masin seisab üksnes nii kaua, kui on tarvis probleemse osa eemaldamiseks ja Reman-osa paigaldamiseks.

Vahetusprotsess

Keskkonnasääst: Otsus kasutada Reman-komponenti ei ole üksnes kasulik teie ärile, vaid näitab ka positiivset suhtumist keskkonda, kuna komponentide taastamine hoiab kokku tooret, mis omakorda vähendab oluliselt jäätmekoguseid.

Komponendi tarne: Pärast seda, kui olete oma Reman-komponendi kätte saanud, tuleb teil oma vana /defektne komponent hindamiseks ja töötlemiseks tagastada.

Komponentide taastamine: Kõigi Reman-komponentide taastamisel on kasutatud üksnes Komatsu originaalosi ja need täiustatakse vastavalt uusimatele tehnilistele spetsifikatsioonidele. Komponendid on täielikult testitud ja neile kohaldatakse uutele toodetele vastavat garantiid.


Vaata lisaks